Rower York Fitness C120 Active jest nowością w ofercie firmy. Ten rower magnetyczny wyposażony jest w 16 stopniową regulację oporu (sterowaną elektronicznie).  Waga urządzenia to 30 kg, w tym 7 to masa koła zamachowego. Użytkownik dosiadający roweru może ważyć do 110 kg. Wymiary urządzenia to 105 x 63 x 142 cm (dł. x szer. x wys.).

York Fitness C120 Active

Źródło

Siodełko można regulować w pionie i poziomie, można również według własnych upodobań ustawić kąt nachylenia kierownicy. Rower wyposażony jest w 19 programów treningowych, w tym jeden sterowany tętnem (można je zmierzyć korzystając z umieszczonych na kierownicy sensorów dotykowych; komputer sygnalizuj, gdy tętno maksymalne zostanie przekroczone) i 12 predefiniowanych. Wszelkie niezbędne podczas treningu wartości  (czas, dystans, moc, tętno, spalone kalorie) wyświetlane są na przejrzystym ekranie LCD.

York Fitness C120 Active

Źródło

Na rowerku York Fitness C120 Active można wykonać test fitness oraz zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej. Dodatkowe wyposażenie roweru to stopki poziomujące, rolki transportowe, uchwyt na bidon. Praca urządzenia jest cicha i płynna. Może w niego korzystać cała rodzina, istnieje bowiem możliwość zaprogramowania profili czterech użytkowników.

Zobacz również:  Wszystko, co powinniście wiedzieć o marce Reebok  |  Kettler RX7  |  Na co zwrócić uwagę wybierając rower?  |  York Fitness C102

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało