Nasz ocena: 7/10

  • 8 stopniowa regulacja oporu i magnetyczny system hamowania
  • Ręczna regulacja oporu
  • Sensory dotykowe do monitorowania tętna
  • Komputer z wyświetlaczem LCD
Rower Treningowy York Fitness C102

Z naszego punktu widzenia, jest to jeden z modeli podstawowych rowerów Yorka (co można rozumieć jako model najtańszy) ale jak na swoją cenę, jest naprawdę dobrej jakości. York wyprodukował całkiem niezłe urządzenie i wybierając je nie ponosimy wielkiego ryzyka pod kątem niezawodności modelu. C102 to podstawowy model roweru treningowego, z którego z łatwością możesz korzystać przez kilka lat bez żadnych komplikacji i usterek podczas ćwiczeń – przynajmniej tak długo, jak nie zechcesz czegoś bardziej urozmaiconego.

Pracuje bardzo cicho, więc z powodzeniem możesz podczas treningu oglądać TV lub słuchać radio. C102 jest także dość wytrzymały i może z niego korzystać osoba o wadze do 125 kg. Siodełko może być z łatwością regulowane by zapewnić wygodną pozycję jazdy osobom do 190cm wzrostu.

Komputer jest, jak na danę cenę wystarczający – ma duży wyświetlacz LCD na którym wyświetlane są podstawowe informacje dotyczące treningu, takie jak prędkość, przebyty dystans, orientacyjną liczbę spalonych kilokalorii, puls. Ciekawą funkcją jest włączający się alarm, gdy zostanie osiągnięty docelowy poziom tętna. Możesz kontrolować tętno za pomocą umieszczonych na rączkach kierownicy sensorów dotykowych. Nie jest to pomiar tak dokładny jak zestaw składający się z pasa telemetrycznego i odbiornika Polar, ale to wyposażenie nie jest standardowe dla rowerów z tej półki cenowej.

Zwyczajowo York daje na urządzenie 2 letnią gwarancję.

York Fitness C102  to dobry rower treningowy na bazowym poziomie, który pomoże Ci utrzymać formę bez nadwyrężania budżetu.

Zobacz również:  Jak wybrać rower treningowy?  |  Kettler Golf P Eco  |  York Fitness C301 Diamond  

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Trackbacks

  1. Paź 11th, 2012 11:46
  2. Mar 4th, 2013 10:50