Rower magnetyczny York Fitness C Aspire to z proste urządzenie zadziwiające ilością funkcji dostępnych po tak niewysokiej cenie. Charakteryzuje się bardzo stylowym wyglądem, niewielką wagą (zaledwie 29 kg, z czego aż 8 kg stanowi koło zamachowe). Jest zasilany sieciowo i ma magnetyczny system hamowania, którym steruje silnik. Skala obciążenia jest 16 stopniowa, co w pełni wystarcza by dostosować trening do indywidualnych możliwości użytkownika. Nośność urządzenia to 125 kg, korzystanie z niego przez osoby cięższe może spowodować zakłócenia w prawidłowym działaniu lub szybsze zużycie się części. Zarówno wysokość siodełka jak i nachylenie kierownicy można dostosować do swoich osobistych preferencji. Wymiary rowerka to 91 x 48 x 134 cm, nie zajmuje więc on zbyt wiele miejsca.

Rower Treningowy York Fitness C Aspire

Na przejrzystym i czytelnym wyświetlaczu komputera pojawiają się podczas treningu informacje odnośnie czasu ćwiczeń, prędkości, dystansu, ilości spalonych kalorii oraz tętna. Mierzy się je za pomocą umieszczonych na kierownicy sensorów dotykowych. Ewentualne przekroczenie maksymalnego poziomu tętna sygnalizowane jest dźwiękowo. Z poziomu komputera użytkownik może również wybrać jeden z 12 programów treningowych, z których aż 5 sterowanych jest tętnem – dzięki nim łatwiej przeprowadzić taki trening, który szybciej pozwala na osiągnięcie założonego celu treningowego.

Rower Treningowy York Fitness C Aspire Konsola

 

Opinie użytkowników są również bardzo pozytywne:

„Duży wybór programów. 30 minut jazdy daje bardzo dobre efekty.”

Źródło

„Jest po prostu świetny. Bardzo cicho pracuje, ma bardzo dużą skalę ustawień obciążenia, świetne są gotowe programy treningowe, a także możliwość dostosowania własnego programu. Bardzo łatwy w montażu, wygodny w przestawianiu dzięki kółeczkom treningowym. Stabilny i dobrze wykonany. Daję najwyższą ocenę, ponieważ jest naprawdę wart zakupu.”

Źródło

„Mogę polecić wszystkim zastanawiającym się nad kupnem rowerka w tym przedziale cenowym. Siodełko wygodne co jest podstawą do długich treningów. Idealnie dobrane programy ,czytelny wyświetlacz. Jest zgrabny i łatwy do przenoszenia dzięki zamontowanym kółeczkom(polecam do małych mieszkanek.”

Źródło

Zobacz również:  Kettler Axiom  |  Rower poziomy York Fitness C760  |  Rower Spinningowy Kettler Race   |  Poziomy rower Kettler RE7

 

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało