Nasza ocena: 8/10
• 16 stopniowa regulacja oporu i magnetyczny system hamowania
• Regulacja oporu sterowana elektronicznie
• 22 predefiniowane programy (w tym 4 sterowane tętnem)
• Wbudowany odbiornik umożliwiający odczyt z pasa napiersiowego (który zaleca się dokupić)

Rower Stacjonarny York Fitness C301

Źródło

Jest to według nas kolejny wyposażony w mnóstwo funkcji i wysokiej jakości rower Yorka. C301 wygląda świetnie i jest to jeden z tych rowerów, obok których nie można przejść obojętnie opierając się pokusie, by na niego wsiąść. Rower jest bardzo wygodny w użyciu, posiada regulowane zarówno poziomo jak i pionowo siodełko, dzięki czemu można odnaleźć idealną pozycję do jazdy.
Komputer jest bardzo łatwy w obsłudze, aczkolwiek niektórym mogą przeszkadzać małe cyfry na wyświetlaczu, które ciężko im będzie przeczytać, ale na wyświetlaczu wszystkie dane ułożone są w łatwy i przejrzysty sposób. Rower ma 22 predefiniowane programy treningowe, których poziom waha się od łagodnych do naprawdę trudnych w wykonaniu, tak więc powinny zapewnić urozmaicony trening przez lata.
4 programy sterowane tętnem opierają się na wieku użytkownika oraz zmieniają cele prędkości i poziomów oporu tak, by utrzymać puls w strefie cardio bądź spalania tkanki tłuszczowej. Użytkownik może tez zaprojektować swój własny program oraz skorzystać z funkcji fit test, by monitorować swoje postępy.
Można również zerknąć okiem na wersję C302 – ma ona możliwość korzystania z tych samych programów a dodatkowo z lepszej pozycji jazdy oraz czterech profili użytkownika co jest przydatne, jeżeli z urządzenia korzysta więcej niż jedna osoba w gospodarstwie domowym.
Podobnie jak w innych urządzeniach Yorka również w C301 można poczuć wysoką jakość nawet w wyglądzie uchwytu na bidon. Rower objęty jest 2 letnią gwarancją.

Jest to rower wysokiej jakości, który posiada równie urozmaicone funkcje jak większość droższych modeli.

Zobacz również:  Kettler Golf P Eco  |  Rowery tradycyjne  |  Ceny rowerów stacjonarnych  |  Rowerek York Fitness C Quest  | Rower Kettler Golf P

 

Incoming search terms:

  • york fitness c301 diamond

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało