Reebok Z9 to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spalić zbędne kalorie, wyrzeźbić mięśnie nóg i zadbać o kondycję. Ten rowerek treningowy jest urządzeniem o magnetycznym systemie hamowania, którym sterujemy przy pomocy silnika. Dzięki 9 kilogramowemu kołu zamachowemu użytkownik może skorzystać z 32 stopniowej regulacji obciążenia (steruje się nim bardzo wygodnie, z poziomu komputera), dzięki czemu trening może być dostosowany do jego indywidualnych preferencji oraz możliwości. Praca rowerka jest bardzo płynna i cicha, co wielokrotnie podkreślają zadowolenie użytkownicy.

Rower Reebok Z9

Komputer, w który wyposażony jest rowerek jest bardzo funkcjonalny i nowoczesny, a podczas treningu na wyświetlaczu LCD pojawiają się wszystkie niezbędne informacje – czas, tętno (mierzone przez sensory dotykowe umieszczone przy kierownicy), prędkość, dystans przebyty podczas treningu oraz odległość całkowita, częstotliwość pedałowania, zużycie energii w kilokaloriach oraz mocy w Watach. W fazie spoczynku można przeprowadzić ocenę sprawności (komputer liczy czas, w jakim tętno użytkownika spada do swojej naturalnej wysokości i na tej podstawie oceniana jest kondycja). Trening może być urozmaicony poprzez wybór jednego z 12 programów treningowych, wśród których znajduje się  program HRC oraz indywidualny program użytkownika.

Rower Reebok Z9

 

Źródło

Rower ma bardzo stylowy design, dzięki czemu świetnie komponuje się w każdym pomieszczeniu. Ćwiczący może do swoich gabarytów dostosować kierownicę (jej nachylenie) oraz siodełko (w pionie i poziomie).  Ma wymiary 114 x 51 x 136 cm, waży 33 kg, ma też rolki transportowe ułatwiające ustawienie urządzenia w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Maksymalna waga osoby korzystającej z rowerka Reebok Z9 to 120 kg.

Rower posiada 24 miesięczną gwarancję do użytku domowego.

Zobacz również: Rowery mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne  |  York Fitness  |  Podział rowerów ze względu na pozycje jazdy  |  Zalety treningu na rowerze stacjonarnym

 

 

Incoming search terms:

  • ranking rowerków magnetycznych

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Trackbacks

  1. Wrz 17th, 2015 19:40