Rower U60 to jeden z rowerów marki Nordictrack (producenta domowego sprzętu fitness – takiego jak bieżnie, orbitreki, rowery i wioślarze – i obecnego na rynku od 25 lat). Dedykowany jest on do intensywnych ćwiczeń w domowym zaciszu, pozwoli Wam spalić nawet najbardziej oporną tkankę tłuszczową. O płynność ruchu dba koło zamachowe, ważące 9 kilogramów. Jest to ergometr magnetyczny i sterowany silnikiem. Przy jego tworzeniu wykorzystano najnowsze technologie, by zadowolił nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Rower Nordictrack U60

Wygoda. Rower treningowy U60 Nordictrack ma solidną konstrukcję, zapewniającą duże poczucie stabilności. Duże siodełko i szerokie pedały również pozwalają poczuć się pewnie nawet podczas intensywnej jazdy. Siodełko i kierownica podlegają regulacji, dzięki czemu można je dopasować do swoich rozmiarów i preferencji. Specjalne podłokietniki pozwalają ponadto na wygodne ułożenie rąk. Wygodne są również przyciski szybkiego wyboru poziomu oporu, pomagające na błyskawiczną zmianę parametru bez potrzeby przeklikiwania przez wszystkie wartości.

Rower Nordictrack U60 kierownica i pulpit

Komfort. Gwarantuje go między innymi bardzo nowoczesny wentylator (Autobreeze™), którego siła automatycznie dopasowywana jest do intensywności ćwiczeń. Ponadto rower posiada podstawki na urządzenia mobilne i uchwyt na bidon.

Rower Nordictrack U60 wiatrak
Urozmaicenie. Trening cardio na rowerze U60 nigdy nie będzie nudny. Producent zadbał o to, by zapewnić użytkownikowi szerokie spectrum urozmaiceń i funkcji. Są wśród nich:

  • elektroniczna regulacja poziomu oporu w 25-stopniowej skali (możliwa również przez wspomniane przyciski szybkiego wyboru)
  • 30 programów treningowych wbudowanych w komputer rowerka
  • kompatybilność z aplikacją iFit, która pozwala na branie udziału w rywalizacji z innymi użytkownikami, przemierzanie wirtualnych tras, śledzenie czynionych postępów oraz ułożenie własnego planu treningowego.
  • możliwość treningu przy ulubionej muzyce (pedałowanie w tempie ulubionych utworów zawsze jest świetnym urozmaiceniem monotonnej jazdy) – rower ma wbudowany port audio typu jack i głośniki Intermix Acoustic™ 2.0

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Podczas treningu na rowerze możliwy jest pomiar tętna (dokładne dopasowanie intensywności do przedziałów tętna pozwala na ukierunkowanie treningu na określony cel). W rowerze stacjonarnym U60 pomiar możliwy jest za pomocą umieszczonych przy kierownicy sensorów dotykowych lub (opcjonalnie) przy wykorzystaniu bezprzewodowego pasa Bluetooth Smart.

Rower Nordictrack U60 kierownica i pulpit

Prostota obsługi. Rower jest bardzo intuicyjny w obsłudze.Wszelkie informacje odnośnie parametrów treningu (prędkość, czas, dystans, kalorie, puls) pojawiają się na 5-calowym, czytelnym wyświetlaczu.

Dane techniczne

Wymiary: 109 x 57 x 155 cm

Waga: 55 kg

Maksymalna waga użytkownika (nośność): 135 kg

Zasilanie: sieciowe (230 V / 50 Hz)

 

Rower Nordictrack U60 uchwyt na bidon

 

Źródło zdjęć

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Cheryl : „Cała moja rodzina używa tego rowerka. Nie znaleźliśmy w nim żadnych negatywnych cech. Rekomenduję ten produkt!” (źródło)

BBB: „Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jest to mój pierwszy rower treningowy. (…) Bardzo łatwo go złożyć (1 osoba = 40 minut). Siedzisko jak w każdym rowerze jest dość niewygodne, ale jestem pewien, że za jakiś czas się do niego przyzwyczaję. Uchwyty na wodę bardzo się przydają, podobnie jak podstawka na iPada. Jest bardzo dużo programów – ja korzystam tylko z 3, ale zawierają wszystko to, czego oczekuję. Pracuje gładko i niemal bezgłośnie. Zaskakująco dobry wentylator i głośniki. Nie mogę narzekać, jestem bardzo zadowolony, a nie byłem pewny, czego oczekiwać. Rower naprawdę dobry jak na tą rangę cenową.” (źródło)

Dan: „Mam ten rower od 2 miesięcy i świetnie sprawdza się jako pomoc by osiągnąć mój cel utraty zbędnych kilogramów. Instalacja była relatywnie prosta, a funkcja iFit to świetny sposób by monitorować postępy!” (źródło)

Zobacz również:  Rower pionowy Kettler Ergo S  |  Elektromagnetyczny rower spinningowy Kettler Racer RS  |  Rozgrzewka przed treningiem rowerowym |  Poziomy rower treningowy York Fitness C-II 7000 

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało