Rower treningowy Golf P marki Kettler to urządzenie o magnetycznym, sterowanym silnikiem systemie hamowania , wyposażone w dziewięciokilogramowe koło zamachowe. Charakteryzuje go prosty, ale nowoczesny wygląd i bardzo duża wytrzymałość – osoby ważące do 150kg mogą na nim ćwiczyć bez obaw o stabilność lub dobre działanie urządzenia. Rower zasilany jest sieciowo, waży 33 kg, a jego wymiary to 110 x 53 x 135 cm.

Rower treningowy Kettler Golf P

Golf P to rower przedstawiający sobą wielkie możliwości urozmaicenia codziennego treningu przez użytkowników o rożnym stopniu zaawansowania i sprawności fizycznej. Ma on bowiem możliwość aż 15-stopniowej regulacji oporu, jak również wyboru jednego z dostępnych programów treningowych: manualnego (z opcją Count-Up i Count-Down, zliczającego czas treningu bądź odliczającego, ile minut zostało do końca założonego odgórnie czasu treningu), jednego z sześciu programów predefiniowanych, bądź jednego z dwóch programów sterowanych tętnem (HR1 i HR2). Z tych ostatnich można korzystać, ponieważ rower posiada wbudowane w rączki kierownicy sensory dotykowe. Tętno można mierzyć także za pomocą bezprzewodowego pasa telemetrycznego (nie jest on dołączony do zestawu, ale warto go dokupić , ponieważ daje on znacznie dokładniejsze wyniki pomiarów). Przy osiągnięciu tętna maksymalnego użytkownik dostaje ostrzeżenie dzięki wskaźnikowi procentowemu, a także optycznemu i akustycznemu sygnałowi ostrzegawczemu.

Dla wygody użytkownika i dostosowania roweru do jego gabarytów, siodełko można regulować zarówno w pionie jak i w poziomie. Regulacji podlega również kąt nachylenia kierownicy.

Rower Kellter Golf P Konsola

Podczas treningu na przejrzystym wyświetlaczu pojawiają się najistotniejsze parametry treningowe: czas, odległość, prędkość, całkowita liczba kilometrów, częstotliwość pedałowania, zużycie energii w kilokaloriach, puls oraz wynik testu sprawności (funkcja ta dostępna jest już po zakończeniu treningu – urządzenie mierzy czas, w którym tętno ćwiczącego wraca do normy i na tej zasadzie określa poziom jego kondycji).

Rower można bez przeszkód transportować w obrębie mieszkania, gdyż wyposażony został w rolki transportowe, które bardzo ułatwiają tę czynność.

Podlega 36 miesięcznej gwarancji.

„Rower posiada wszystkie potrzebne funkcje, działa cicho i niezawodnie, trudno w zasadzie do czegokolwiek się przyczepić, solidne wykonanie i dobra ergonomia.” [ Źródło ]

„Na razie dobrze się sprawuje. Cichy i stabilny. Wskaźniki czasu, przejechanych km, spalonych kalorii, pulsu itd.” [ Źródło ]

Zobacz również:  Rower stacjonarny Kettler Golf M  |  York Fitness C Aspire  |  Rowerek stacjonarny Kettler Giro M  |  Poradnik rowerzysty – czego nie należy robić podczas jazdy?  |  Rower pionowy Kettler E7

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało