Magnetyczny rower treningowy Horizon Fitness Colima Pro to doskonały wybór dla osób, które szukają dobrej jakości rowerka stacjonarnego do użytku domowego za niezbyt wygorowaną cenę. Rowery treningowe to doskonałe narzędzie do walki z niechcianymi kilogramami – dodanie porcji  ćwiczeń aerobowych do swojego planu treningowego, wraz z racjonalną dietą, pozwala na stałe i skuteczne pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Horizon Colima Pro
Colima Pro waży 41 kilogramów, z czego 6 stanowi masa koła zamachowego, zapewniającego płynną pracę urządzenia. Zasilany jest przez adapter a napędzany przez pas Poly V. Wygodę treningu zapewnia możliwość regulacji ustawień kierownicy oraz siodełka. Rowerek ma atracyjny design – srebro-biały kolor efektownie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. W przypadku dysponowania niewielką powierzchnią mieszkaniową, użytkownik po zakończeniu ćwiczeń może przestawić urządzenie w dowolny kąt mieszkania. Ułatwiają to wmontowane kółka transportowe.Rowerek ma wymiary 90 x 50 x 145 cm i może udźwignąć osobę o wadze do 130 kilogramów (użytkownicy o masie do tej wartości mogą korzystać z rowerka Colima Pro bez obaw o to, że wysoka masa ciała wpłynie niekorzystnie na płynną prace urządzenia i jego komponentów).

Poziom trudności treningu można regulować zwiększając opór (elektroniczna skala ma 16 stopni) lub/i zwiększając prędkość (częstotliwość pedałowania). Trening może być również urozmaicony jednym z 16 programów treningowych, wśród których znajdują się programy sterowane tętnem i mocą. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się najistotniejsze informacje o parametrach treningu – czas, prędkość, dystans, kalorie, opór, obroty na minutę, Watt. Trzykolorowy yświetlacz jest podświetlany.
Korzystając z ergometru Horizon Fitness Colima Pro, można na dwa sposoby sprawdzić poziom tętna: korzystając z sensorów dotykowych umieszczonych przy kierownicy, lub z pasa telemetrycznego stanowiącego wyposażenie dodatkowe.

Zobacz również: Poziomy rower treningowy York Fitness C215 Perform  |  Rower stacjonarny York Fitness C Quest  |  Rower treningowy Kettler Golf P Rower spinningowy Horizon Fitness S3

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało