Dla osoby poszukującej prostego w obsłudze roweru o łatwej obsłudze Kettler Golf M jest wręcz idealny. To następca modelu Golf S. Jest też nieco podobny do Polo M, jednak jest bardziej wyposażony i wyposażony w nieco większą liczbę funkcji.

Kettler Rower Golf M

Podobnie jak wspomniany poprzednik, Kettler Golf M ma magnetyczny system hamowania i manualną regulację oporu – można ją ustawiać w skali 1- 10 (jest to zatem dobry rower do treningu osób początkujących jak i bardziej wyćwiczonych). Masa roweru to 37 kg, z czego 7 stanowi koło zamachowe. Jak już wspomnieliśmy, model ten jest bardzo wytrzymały i może na nim ćwiczyć nawet osoba o wadze 150 kg. Zajmuje on powierzchnię 110 x 53 x 135 cm, zaś rolki transportowe ułatwiają przestawianie maszyny w dowolne miejsce w pomieszczeniu. Regulacji podlega zarówno kierownica (można ustawić odpowiedni kąt nachylenia), jak i siodełko – zmiana ustawień może być pozioma lub pionowa.

Na dużym czytelnym wyświetlaczu pojawiają się podczas ćwiczeń informacje dotyczące prędkości, czasu, odległości, całkowitej odległości w kilometrach, liczby spalonych kalorii oraz częstotliwości pedałowania i wysokości tętna. Jest ono mierzone przy pomocy umieszczonych a rączkach kierownicy sensorów dotykowych, lub za pomocą bezprzewodowego pasa napiersiowego Cardio-Puls-Set (jest to wyposażenie dodatkowe i nie wchodzi w skład zestawu). Na czytniku widnieje wartość procentowa tętna w stosunku do jego wartości maksymalnej, zaś po przekroczeniu górnej  wartości uruchamiany jest dźwiękowy oraz wizualny alarm – wyraźny znak dla ćwiczącego, iż powinien nieco zmniejszyć obroty, by nie spowodować urazów bądź kontuzji.

Kettler Rower Golf M Wyświetlacz

Opinie użytkowników:

„Mam rower od roku zona zrobiła 1500km ja 150km powiem tak rewelka działa z pasem beurera.”  [Źródło]

„Rower rewelacyjny, wykonanie wzorowe. Bardzo komfortowy zarówno dla osób niskich jak i wysokich. Bardzo rozbudowany komputer treningowy.” [Źródło]

Zobacz również:  Trener w smartfonie  |  York Fitness C Aspire  |  Kettler Giro M  |  Poradnik rowerzysty

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało