Rower Le Tour De France marki Proform to jedna z ciekawszych propozycji na rynku rowerów spinningowych. Zachwyca ilością oferowanych opcji i wysoką jakością wykonania.

Rower Spinningowy Proform TDF 5.0

Solidna konstrukcja

Rower ma bardzo solidną ramę, dodatkowo pokrytą specjalną, antykorozyjną powłoką. Andyzowana kierownica jest typowo kolarska i pozwala na wielopozycyjne ułożenie rąk. Ergonomiczne siodełko podlega regulacji w pionie i poziomie, dzięki czemu można dokładnie dopasować je do właściwej pozycji i geometrii ciała. Pedały typu „toe cage” gwarantują pewne ułożenie stóp i ich przyczepność dla większego komfortu.

Rower Spinningowy Proform TDF 5.0

Regulacja nachylenia

Jest to opcja bardzo rzadko w rowerach spotykana. TDF 5.0 posiada regulację kąta nachylenia w skali od -20 do 20%, dzięki czemu dokładnie odwzorowuje uwarunkowanie terenu, nie tylko poprzez opór, jak ma to miejsce w innych rowerach spinningowych.

 

Płynny opór magnetyczny

Magnetyczny opór SMR (Silent Magnetic Resistance) sterowany jest elektronicznie, zapewnia płynną pracę i zmienia się zależnie od topografii terenu.

Rower Spinningowy Proform TDF 5.0

Programy treningowe i aplikacja iFit

Komputer wyposażony jest  24 programy, kompatybilne z aplikacją iFit i odwzorowujące odcinki Tour De France. Dodatkowo dzięki kompatybilności z iFit użytkownik może tworzyć swoje własne trasy w oparciu o Google Maps, korzystać z różnych programów treningowych oraz kontrolować swoje postępy. Dane dotyczące treningu oraz trasy pojawiają się na 10”, korowym ekranie dotykowym.

Rower Spinningowy Proform TDF 5.0

Inne wyposażenie

W wyposażeniu roweru TDF 5.0 znajduje się też podwójny uchwyt na bidon, port audio typu jack oraz system nagłaśniający.

Zobacz również: Aplikacja iFit w rowerach Proform i Nordictrack  |  Rower treningowy Nordictrack U60  |  Rower spinningowy Kettler Racer RS  |  Jazda na rowerze zimą – jak się przygotować?

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało