Zasilany sieciowo, elektromagnetyczny rower spinningowy Kettler Racer RS to wyjątkowy model marki – na rynek wypuszczono zaledwie 999 egzemplarzy – każdy z rowerów ma przydzielony numer wypisany na tabliczce na wzór numerów startowych.

Kettler_Racer_RS_sprinter

Rower ma bardzo ciekawy design oraz czarno-niebieską kolorystykę. Kierownicę wykonano z włókna węglowego Profi le Design Prosvet z nasadką T4 +. Ma ona charakterystyczne podpórki na przedramiona, dzięki którym można przyjąć idealną pozycję kolarską. Siodełko Selle Italia SLR jest wzorowane na siodełkach typowych rowerów wyścigowych, ale można je wymienić na swoje własne, jeśli tylko posiada standardową podstawę. Wysokość siodełka można łatwo i szyko regulować. Pedały roweru są platformowe i mają system zapięć SPD.

Kettler Racer RS jest wyposażony w elektroniczny system zmiany biegów, który symuluje przerzutkę składającą się z 20 biegów, zapewniając tym samym autentyczne doświadczenia wyścigowe. Koło zamachowe waży aż 18 kilogramów, zaś zakres obciążenia może być ustawiany w skali od 25 do nawet 1000 watów, co jest bardzo dużą wartością, dzięki które rowerzyści mogą się poczuć jak na najbardziej stromych odcinkach wyścigów kolarskich. Maksymalna masa użytkownika to 130 kilogramów.

Kettler_Racer_RS_ogolny

Rower wyposażono również w uchwyt na bidon z włókna węglowego, gniazdo USB do ładowania smartfona i bezprzewodowy pas pomiaru tętna. Wszystkie informacje treningowe pojawiają się na wyświetlaczu ze szklanym ekranem dotykowym. Dostępne są w rowerze funkcje Kettler World Tours.

Kettler_Racer_RS_korba_pedal

Użytkownik może również podłączyć rower do aplikacji Kettler S-Fit na tablecie lub smartfonie. Użytkownik ma wówczas do dyspozycji dodatkowe tryby treningowe FUN, CHALLENGE i EXPERT. Więcej na temat aplikacji przeczytać można tutaj.

Kettler_Racer_RS_komputer

Zobacz również: Rozgrzewka przed treningiem rowerowym  |  Jazda na rowerze zimą – jak się przygotować?  |  Poziomy rower C-II 7000  |  Magnetyczny rower treningowy Horizon Fitness Colima Pro

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało