Rower E3 to godny rozważenia model z nowej serii E Kettlera. Cechuje się nowoczesnym wyglądem i bardzo dużym komfortem jazdy.

Kettler E3Źródło

Jest to rower pionowy ( nie jest wskazany osobom uskarżającym się na problemy z kręgosłupem, tym zalecilibyśmy raczej któryś z rowerów poziomych, np. Kettler Giro R). Bardzo dobrze wpływa na poprawę krążenia a także na mięśnie ud, nóg i pośladków. To doskonałe narzędzie do dbania o sylwetkę przez cały rok, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Ten cichy, czterdziestokilogramowy ergometr jest zasilany sieciowo (230 V / 50 Hz) i wyposażono go w elektromagnetyczny system hamowania. Koło zamachowe waży około 8 kilogramów, co daje możliwość ustawienia obciążenia w skali 25 – 400 W (w odstępach co 5 W, niezależnie od prędkości obrotowej). Jest wytrzymały – maksymalna waga korzystającego z niego użytkownika to aż 150 kg! E3 zajmuje przestrzeń o wymiarach 115 x 54 x 125 cm, nie zabiera więc zbyt wielkiej powierzchni i można go trzymać nawet w niewielkich mieszkaniach. Regulacji podlega pozycja siodełka (można je według własnych upodobań ustawiać tak w poziomie jak pionie, rozpiętość odległości między siodełkiem a pedałami to 72 – 100 cm) jak i kierownicy.

ettler E3 Ergometr Komputer

 

Źródło

Wszystkie istotne dane treningowe (czas, odległość, całkowita odległość w kilometrach, prędkość, częstotliwość pedałowania, wydatek energetyczny, moc w Watach, wartość tętna) wyświetlane są na komputerze z wyświetlaczem LCD. Użytkownik może też wybrać jeden z 3 programów treningowych, w tym jeden sterowany tętnem. Puls mierzony jest za pomocą umieszczonych na kierownicy sensorów dotykowych, choć istnieje również możliwość zakupienia telemetrycznego pasa napiersiowego (ergometr Kettler E3 posiada wbudowany odbiornik Polar; zaleca się korzystanie z pasa ze względu na dużo większą dokładność pomiaru tętna). W stanie spoczynku można również wykonać test sprawności.

Model ma 36 miesięczną gwarancję.

Zobacz również:  Na co zwracać uwagę, kupując rower treningowy?   |  Kettler Golf R  |  Kettler Giro P  |  Marka Kettler  |  Marka BH Fitness

 

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Trackbacks

  1. Lip 17th, 2013 22:15