Regularna jazda na rowerze nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie, ale również znacznie redukuje stres i poprawia samopoczucie. Usprawnia krążenie, pozwala na zachowanie ładnej sylwetki, jest też doskonałą formą spędzania czasu wolnego z rodziną bądź przyjaciółmi. Jazda na rowerze jest też dużo bardziej ekologiczna, niż przemieszczanie się pojazdami spalinowymi.

Bardzo dobrym wyborem jest więc rower Kettler Berlin 28’’. Dostępny jest z ramami w dwóch typach męskim (HR) lub trapezowym (TR), jak również w dwóch wysokościach, 50 bądź 56 cm. Warianty te pozwalają użytkownikowi dobrać rower najkorzystniejszy dla jego budowy ciała. Rama wykonana została z aluminium 7005 K1, a waga roweru to 18 kilogramów. Komfort jazdy po mieście zapewniają tak zwane „balonowe” opony.

Kettler_rower_BerlinTR_h

Kettler Berlin to rower o oszczędnej i stonowanej stylistyce, idealny dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę, prostotę i funkcjonalność.

Przedni widelec (część, na której montowane są koła) roweru to unicrown (ramiona są w górnej części podgięte ku środkowi, solidnie zespawane z rurą sterową obracającą się w główce ramy, dzięki czemu konstrukcja jest lżejsza i bardziej wytrzymała).

Rower wyposażony jest  w piastę tylną, z wbudowaną 7-biegową przekładnią planetarną, która pozwala zmieniać biegi również podczas postoju. Piasta przednia z kolei ma wbudowane dynamo, zapewniające nieprzerwane zasilanie podczas jazdy. Hamulce to przedni i tylny rolkowy.

Oświetlenie roweru to klasyczne reflektory, przy czym tylne światło ma wyłącznik zwłoczny, który  zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku.

Rower wyposażony jest w błotniki, siodełko, pojedynczą stopkę oraz osłonę na łańcuch.

Zobacz również: Poziomy rower Kettler RE7  |  Rowerek stacjonarny York Fitness Annicersary C202  |  Rower York Fitness C302  |  Rower treningowy Reebok Z9

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało