Poziomy, zasilany sieciowo rower magnetyczny Kettler Golf R to niezawodne urządzenie wysokiej jakości. Jego wymiary to 171 x 56 x 123 cm (dł. x szer. x wys.)a waga to około 55kg, z czego 10 kilogramów stanowi masa koła zamachowego. Użytkownik ma możliwość pracy na urządzeniu przy 15 stopniowym poziomie obciążenia, które sterowane jest elektronicznie. Z roweru może korzystać osoba o wadze do 150 kg.

Kettler Golf R poziomy

Źródło

Komfort treningu zapewnia ergonomiczne siedzisko z szerokim oparciem.  Siedzisko można ponadto regulować zarówno w pionie jak i w poziomie, dopasowując jego odległość od pedałów odpowiednio do wzrostu osoby ćwiczącej. Wygodę zapewniają też samopoziomujące pedały z paskami.

Na wyświetlaczu LCD podczas treningu ukazywane są takie informacje, jak  czas, prędkość, dystans, kalorie, częstotliwość i tętno, mierzone przy pomocy klipsa na ucho bądź (opcjonalnie) pasa telemetrycznego. Rower posiada wbudowany odbiornik Polar. Przekroczenie górnej granicy tętna maksymalnego sygnalizowane jest zarówno dźwiękowo jak i wizualnie (na wyświetlaczu).

Poziom tętna w fazie odpoczynku pozwala na wykonanie testu sprawności. Urozmaicenie treningu zapewnia użytkownikowi 8 programów treningowych (wśród nich znajduje się również program sterowany tętnem). Możliwe jest ukierunkowanie treningu na strefy Fit, Fat bądź Manuelle. Klawiatura wyświetlacza jest membranowa i odporna na pot.

Przesuwanie roweru po pomieszczeniu jest ułatwione dzięki rolkom transportowym.

Na rower Kettler Golf R udzielana jest 36 miesięczna gwarancja.

Zobacz również:  Kettler Giro P  |  Kettler Golf P Eco  |  York Fitness C102  |  Reebok B5.1e

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało