Giro P Kettlera to rower o elektronicznie sterowanym hamulcu magnetycznym i napędzie taśmowym z zaczepami. Płynną i cichą pracę urządzenia zapewnia koło zamachowe o masie 8 kilogramów. Rower ma 16 stopniową regulację oporu, co pozwala na przeprowadzenie urozmaiconego treningu. Tę możliwość zapewnia też 8 programów treningowych, w tym jeden sterowany tętnem, 6 predefiniowanych i 1 manualny. Jego pomiar następuje przy użyciu umieszczonych na kierownicy sensorów dotykowych lub poprzez skorzystanie z bezprzewodowego pasa telemetrycznego (rower posiada wbudowany odbiornik). Dodatkowo na wyświetlaczu pojawiają się informacje procentowe dotyczące tętna maksymalnego, a gdy zbliżymy się do jego górnej granicy, pojawia się optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczy. Komputer ma możliwość zapamiętania 6 profili użytkowników. Na podświetlanym na niebiesko wyświetlaczu LCD pojawiają się najważniejsze wskaźniki treningowe, tj. czas, odległość, prędkość, całkowita liczba kilometrów, częstotliwość pedałowania, zużycie energii, pomiar pulsu oraz test sprawności.
Kettler Giro P

Źródło

Wymiary roweru to 95 x 54 x 137 cm ( dł. x szer. x wys.). Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika to 130 kg, sam rowerek waży 33 kilogramy. Siodełko można regulować zarówno w poziomie jak i w pionie.

Rower posiada certyfikat jakości GS, był testowany przez testerów bezpieczeństwa TUV i jest objęty 36 miesięczną gwarancją.

Zobacz również:  Kettler Golf P Eco  |  York Fitness C102  |  Reebok B 5.1e  |  Kettler RX7

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Trackbacks

  1. Kwi 25th, 2013 10:52