Kettler Giro M to rower treningowy z serii Advantage. Wyposażony jest w magnetyczny system hamowania i zasilany  bateriami. Jest lekki – waży tylko 34 kilogramy. Jego wymiary to 90 x 54 x 137 cm (dł. x szer. x wys.), nie wymaga więc dużych powierzchni i może być użytkowany nawet w niewielkich mieszkaniach. Koło zamachowe tego pionowego roweru stacjonarnego waży 6 kg i daje użytkownikowi możliwość stopniowania oporu w skali 1 -8 (ustawia się go manualnie). Maksymalna masa użytkownika to 110 kg.

Rower jest bardzo wygodny a dla większego komfortu użytkownika, producenci wyposażyli go w możliwość regulacji kąta nachylenia kierownicy oraz wysokości siodełka , dzięki czemu parametry roweru można dopasować do swojego wzrostu i budowy ciała.

Rower Kettler Giro M

Podczas treningu na wyświetlaczu LCD pojawiają się najważniejsze informacje treningowe (czas, prędkość, dystans, ilość spalonych kalorii, tętno). Można również skorzystać z funkcji recovery test (mierząc czas, w jakim tętno użytkownika wraca do normy, określa się w jakim stanie jest jego kondycja). Użytkownik może mierzyć puls za pomocą sensorów dotykowych, umieszczonych na kierownicy.

Jest też wyposażony w rolki transportowe, pozwalające na dowolne manewrowanie urządzeniem po mieszkaniu.

Kettler Giro M to bardzo prosty, wygodny i łatwy w użytkowaniu rower treningowy, zalecany jest do codziennego użytkowania całej rodziny (także osób w wieku zaawansowanym).

Wybrane opinie użytkowników:

„Solidnie wykonany, bardzo dobrze przedstawiona dokumentacja techniczna oraz treningowa.” Źródło

„Bardzo dobry rower treningowy dla osób które mają problemy z kręgosłupem.” Źródło

Zobacz również: Poradnik rowerzysty: czego  na rowerze robić nie wolno  |  Kettler E7  |  Rower spinningowy Kettler Ergorace  |  Rower Vission Fitness E3200HRT 

Comments

  1. Rowerki Treningowe / Sty 7th, 2014 12:56 Quote Odpowiedz

    Świetna recenzja. Zabieram się za zakup tego urządzenia od pewnego czasu, narazie jestem w trakcie „wyjeżdżania” swojego zipplara, który o dziwo spełnia swoje funkcje. Jednak to nie jest żadne profesjonalne urządzenie. Kettler Giro M to z pewnością cel moich najbliższych zakupów 🙂

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować Upłynął limit czasowy. Proszę odświeżyć działanie i spróbować ponownie.

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.