Rowery miejskie – ich specyficzna budowa zapewnia wyprostowaną sylwetkę i wygodne oparcie rąk na wygiętej w kształt jaskółki kierownicy. Taka pozycja sprawia, że rowerzysta ma lepszą widoczność na boki i do tyłu a także jest lepiej widoczny ponad dachami samochodów. Budowa takiego roweru ułatwia również jazdę w normalnym, nie treningowym ubraniu. Rowerem miejskim nie jeździ się zbyt szybko i agresywnie, więc sylwetka rowerzysty nie stawia oporów aerodynamicznych. Spokojna tryb jazdy rowerem miejskim nie wymaga również, by był szczególnie lekki, więc nie przeszkadza solidna, metalowa rama.

Kettler_rower_BerlinTR_h

 

Na zdjęciu widać model Kettler Berlin

Marka Kettler jest nie tylko znanym na całym świecie producentem sprzętu fitness (takiego jak rowerki stacjonarne, wioślarze, bieżnie, stepery, ergometry), ale także posiada w swojej ofercie szeroką gamę rowerów tradycyjnych – w tym, także miejskich. Wśród nich znajdują się takie modele jak:

Marka posiada również bogatą ofertę rowerów trekingowych i dziecięcych.

Zobacz również: Ergometr Kettler Axiom  |  Rowery inaczej |  Poziomy rower York Fitness C760  |  Rower Spinnigowy Kettler Race

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało